Serdecznie gratulujemy Kamilowi Kowalskiemu - uczniowi klasy I Technikum Zawodowego, który otrzymał Stypendium Starosty Nowodworskiego Krzysztofa Kapusty za osiągnięcia sportowe. Kamil uzyskał I miejsce w Konkursie Pucharu Polski OYAMA PFK w KUMITE i KATA, który odbył się w listopadzie 2023 roku w Jeleniej Górze.

1 grudnia 2022 dwoje uczniów naszej szkoły - Maja Noceń z klasy 4TRW oraz Łukasz Lubaszewski z klasy 4TIp odebrało dyplomy stypendystów Prezesa Rady Ministrów.

Serdecznie gratulujemy!

Miło nam poinformować, że Mateusz Biernat tegoroczny absolwent naszej szkoły podczas 49. Paralekkoatletycznych Mistrzostw Polski, które odbyły się w dniach 14.05-16.05.2021 r. w Bydgoszczy zdobył 1 złoty i 1 brązowy medal. W dniu 14.05.2021 r. w konkursie rzutu dyskiem kategorii F56/57 Mateusz zwyciężył posyłając dysk na odległość 31,55 m. Uzyskał jednocześnie tytuł Mistrza Polski w tej konkurencji. W dniu 15.05.2021 r. podczas konkursu pchnięcia kulą również kategorii F 56/57 zajął trzecie miejsce wynikiem 8,76 m.
Przed Mateuszem jako członkiem kadry narodowej bardzo ważny start podczas Paralekkoatletycznych Mistrzostw Europy, które odbędą się w dniach 1-5.06.2021 r. również w Bydgoszczy. Życzymy sukcesów!

Kolejny rok Rada Rodziców przy Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim przyznała stypendia za szczególne osiągnięcia dydaktyczne. Uczniowie, którzy wypracowali średnią ocen powyżej 5,0 oraz wzorowe zachowanie a nie otrzymali stypendium Prezesa Rady Ministrów ani stypendium Starosty Powiatu, zostali nagrodzeni przez naszą Radę Rodziców. Tegoroczni stypendyści to:
  1. Patryk Stecki, kl IVtb - śr. 5,43
  2. Agata Wichowska, klasa IItb - śr.5,29
  3. Kamila Górecka, kl IVtb - śr.5,15
  4. Szymon Windolf, kl II tb - śr. 5,07

Stypendystom gratulujemy, życzymy udanego wypoczynku i dalszych sukcesów a rodzicom dziękujemy za sfinansowanie tych nagród.