Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły mogą bezpłatnie korzystać z pakietu Office 365 Education, zawierającego programy Word, Excel, PowerPoint i OneNote, a teraz także Microsoft Teams oraz dodatkowe narzędzia do pracy w klasie i w domu.

Warunkiem skorzystania z pakietu jest zapoznanie się i akceptacja zapisów  REGULAMINU.

Oferowana usługa Office365 nie udostępnia możliwości pobrania desktopowej wersji offline pakietu MS Office.

Każdy użytkownik Office 365 w planie A1 uzyskuje dostęp do:

• najnowszej wersji aplikacji pakietu Office Online, takich jak Internetowe programy Word, Excel, PowerPoint i Outlook.
  • usług online:Echange, OneDrive, SharePoint, Teams, Sway, Forms,
  • 1 TB przestrzeni dyskowej w chmurze usługi OneDrive,
  • aktualizacje i uaktualnienia funkcji, które nie są dostępne nigdzie poza usługą Office 365.

więcej na temat Office 365 w planie A1

Instrukcja dodawania konta email

Korzystanie z usługi poprzez zalogowanie się do Office 365 za pomocą adresu URL: www.office.com lub portal.office.com

Pakiet Office może być wykorzystywany przez cały okres trwania nauki. Korzystajcie z pełni możliwości, jakie daje Wam najnowszy pakiet Office i nie zapomnijcie podzielić się swoimi wrażeniami z innymi!

UWAGA!!! W przypadku zagubienia lub utraty hasła należy skontaktować się z administratorem Usługi w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 p. Grzegorzem Niździńskim . E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W temacie wiadomości proszę zaznaczyć, że dotyczy ona usługi Office365, a w treści podać dane, po których można dokonać weryfikacji (np. imię, nazwisko, login). Proszę też w miarę dokładnie opisać problem i kroki, które zostały już podjęte.