22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39Technikum

Jest ich 5 do wyboru, my je dobraliśmy, ...

Więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła branżowa to dobry wybór!

Więcej

B I P

Biuletyn Informacji Publicznej - udostępnianie informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Więcej

W dniu 6 maja br. uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia uczący się w zawodzie sprzedawca wzięli udział w Wirtualnym Festiwalu Umiejętności Zawodowych organizowanym przez Akademię Umiejętności Eurocash, który odbył się w formule on-line. Tematem przewodnim Festiwalu był Merchandising – cichy sprzedawca.

Celem Festiwalu Umiejętności Zawodowych było zapoznanie uczniów ze specyfiką pracy w obszarach handlu oraz szeroko rozumianej logistyki. W ramach doradztwa zawodowego uczniowie dowiedzieli się jak planować swoją ścieżkę kariery, jak odnaleźć się na rynku pracy oraz jak rozwijać kompetencje zawodowe i osobiste.

Honorowym Patronatem Projektu jest Ośrodek Rozwoju Edukacji.

Projekt ten służy promocji zawodu sprzedawcy w szkołach branżowych.

 

Facebook