22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39Technikum

Jest ich 5 do wyboru, my je dobraliśmy, ...

Więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła branżowa to dobry wybór!

Więcej

B I P

Biuletyn Informacji Publicznej - udostępnianie informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Więcej

Uroczyste zakończenie szkoły dla uczniów klas piątych

26 kwietnia nasi piątoklasiści uroczyście zakończyli szkołę. Pożegnani zostali przez panią dyrektor Ewę Grzybowską, wicestarostę pana Pawła Calaka oraz przedstawicieli czwartoklasistów. Uczniom, którzy uzyskali wysokie średnie ocen, wręczono nagrody książkowe. Dla reprezentantek szkoły w siatkówce przygotowano dyplomy. Serdeczne podziękowania skierowano także do przedstawicielek rodziców, które czynnie współpracowały przy organizacji balu studniówkowego. Pan Paweł Calak wręczył Stypendium Starosty Powiatu uczennicy klasy 5tbp - Kindze Chęcińskiej za najwyższą średnią ocen w okresie pięciu lat nauki. Na zakończenie zaprezentowano program artystyczny przygotowany przez uczniów klas młodszych.

 

Facebook