22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39Technikum

Jest ich 5 do wyboru, my je dobraliśmy, ...

Więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła branżowa to dobry wybór!

Więcej

B I P

Biuletyn Informacji Publicznej - udostępnianie informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Więcej

23 kwietnia 2024 roku w warsztatach budowlanych ZSZ nr 1 gościliśmy firmę ATLAS. Przedstawiciel firmy pan Stanisław Marciniak przeprowadził szkolenie dla klas technikum budowlanego, technikum robót wykończeniowych w budownictwie oraz dla klasy branżowej szkoły I stopnia. Temat szkolenia: Hydroizolacja pomieszczeń mokrych, odpływ liniowy. Pierwsza część szkolenia obejmowała część teoretyczną, młodzież mogła pogłębić swoją wiedzę o hydroizolacji i materiałach stosowanych do niej. Druga część praktyczna odbyła się w warsztacie budowlanym. Podczas części praktycznej uczniowie mogli sami wykonać hydroizolację, przekleić płytki czy wykonać fugę epoksydową. Najbardziej aktywni zostali nagrodzeni upominkami. Dziękujemy za wiedzę przekazaną naszej młodzieży.

 

Facebook