18 kwietnia 2024 roku w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim w szkolnych Warsztatach Praktycznej Nauki Zawodu odbyło się szkolenie i prezentacja narzędzi branżowych firmy Milwaukee®. Nasi uczniowie z Branżowej Szkoły I Stopnia w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie mieli okazję zobaczyć i przetestować dostępne na rynku najnowocześniejsze elektronarzędzia. Przestrzegając zasad bhp i pod nadzorem nauczycieli, przetestowali elektronarzędzia - wkręcali wkręty, wycinali w drewnie, przecinali profile, przykręcali płyty g-k, heblowali drewno. Szkolenie pozwoliło uczniom zapoznać się z szeroką gamą produktów, jakimi dysponuje Milwaukee®. Chętnie korzystali z możliwości użycia narzędzi pod czujnym okiem przedstawiciela firmy. Od chwili założenia w 1924 r. Milwaukee pozostaje liderem w opracowywaniu innowacyjnych produktów. Jedną z takich kontynuowanych innowacji są dwie serie elektronarzędzi akumulatorowych M12 i M18, zaprojektowanych tak precyzyjnie, aby dostarczyć mocy, prędkości, momentu obrotowego i wytrzymałości niezbędnej do różnorodnych profesjonalnych zastosowań.

Dziękujemy za możliwość skorzystania ze szkolenia i czekamy na następne.