22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39Technikum

Jest ich 5 do wyboru, my je dobraliśmy, ...

Więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła branżowa to dobry wybór!

Więcej

B I P

Biuletyn Informacji Publicznej - udostępnianie informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Więcej

W dniu 26 marca 2024 r. klasy Technikum Budowlanego: 4TB, 3TB, 3TRW oraz 2 TRW wzięły udział w szkoleniach online zorganizowanych przez izby samorządowe inżynierów budownictwa. Pierwsze szkolenie - webinar nosiło tytuł "ABC działalności w sektorze budowlanym w Szwecji - szanse i ryzyka"

Drugie szkolenie zorganizowała Pomorska Okręgowa Izba Inżynierów- tematem była rola projektanta jako uczestnika procesu budowlanego. Szkolenia zaplanowała i zorganizowała mgr inż. Bożena Krysiak, uczestniczyli E. Malasiewicz oraz J. Rutkowski.

 

Facebook