22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39Technikum

Jest ich 5 do wyboru, my je dobraliśmy, ...

Więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła branżowa to dobry wybór!

Więcej

B I P

Biuletyn Informacji Publicznej - udostępnianie informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Więcej

W dniu 14 grudnia 2023 r. gościliśmy Pana Andrzeja Modrzejewskiego - przedstawiciela firmy XL-TAPE International Sp. z o.o., będącej właścicielem marki Blue Dolphin, który poprowadził dla klas Branżowej Szkoły I stopnia o specjalności ,,Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie” szkolenie produktowe z zakresu zastosowania produktów firmy Blue Dolphin Tapes. Prowadzący szkolenie przedstawił uczniom szeroką gamę profesjonalnych taśm i narzędzi malarskich, ich zastosowanie oraz tajniki produkcji i wykorzystania podczas prac budowlanych. Uczniowie mogli w części praktycznej sami wypróbować część produktów do malowania. Zorganizowane szkolenie miało na celu pogłębienie wiedzy i umiejętności uczniów, które będą mogli wykorzystać w przyszłej pracy zawodowej. Serdecznie dziękujemy za szkolenie.

 

 

Facebook