22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39Technikum

Jest ich 5 do wyboru, my je dobraliśmy, ...

Więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła branżowa to dobry wybór!

Więcej

B I P

Biuletyn Informacji Publicznej - udostępnianie informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Więcej

W ramach współpracy z firmą KUBALA w dniu 12-12-2023 uczniowie ZSZ nr 1 uczący się w zawodzie: Technik robót wykończeniowych w budownictwie oraz Technik budowlany uczestniczyli w szkoleniu autorskiego projektu Akademia Dobrej Praktyki przeprowadzonym przez instruktora Łukasza Behrendta. Na wstępie uczniowie dowiedzieli się, że firma KUBALA jest polską firmą produkującą około 800 narzędzi budowlanych wysokiej jakości dla profesjonalistów. Nieustające wdrażanie innowacyjnych rozwiązań uplasowało firmę na pozycji lidera rynku narzędzi budowlanych ręcznych w kraju i za granicą. Młodzież dowiedziała się, jakie narzędzia produkuje firma oraz mogła część tych narzędzi wypróbować. Szkolenie w części praktycznej odbyło się w zakresie techniki nakładania klejów i fug. Młodzież poznała sposoby nanoszenia klejów i fug, a następnie sama wykonywała prace dzięki pacy ząbkowanej do nanoszenia kleju. Zaprezentowane rozwiązania pozwalają znacznie ułatwić pracę i czas jej wykonania. Zainteresowanie uczniów było duże. Uczniowie, którzy aktywnie uczestniczyli w szkoleniu, zostali nagrodzeni gadżetami firmy KUBALA. Dziękujemy Panu Łukaszowi Behrendtowi za podzielenie się wiedzą i poświęcony czas. Czekamy na kolejne spotkanie.

 

Facebook