Nowy wymiar szkolnictwa zawodowego


Dołącz do nas !

Wybierz dla Siebie

przyszłą karierę zawodową wybierając jeden z pięciu przyszłościowych kierunków

NOWOŚĆ!


TECHNIK GRAFIKI

POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK INFORMATYK

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY

TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

TECHNIK BUDOWNICTWA

I

ARCHITEKTURY

TECHNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

BRANŻOWA SZKOŁA ZAWODOWA

PIERWSZEGO STOPNIA

MONTER ZABUDOWY

I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

NOWOŚĆ!


KIEROWCA MECHANIK

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

NOWOŚĆ!


ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

KLASY WIELOZAWODOWE


FRYZJER

SPRZEDAWCA

KUCHARZ

ŚLUSARZ


ORAZ INNE ZAWODY


GÓRSKA 39

wybierz przyszłość !

Nowy wymiar zawodu

Dziennik elektroniczny

Akademia CISCO w ZSZ Nr 1

Współpracujemy z firmami:
DOBRY MONTAŻ

Ankieta dla absolwentów

Unia Zw Sportowych

5 lutego 2018 roku w naszej szkole odbyło się szkolenie dla uczniów klas samochodowych w którym udział wzięło 23 uczniów i 2 nauczycieli. Tematem szkolenia były amortyzatory i elementy pneumatyczne w zawieszeniach pojazdów. Szkolenie przeprowadził doradca techniczny z firmie IHR Warszawa będącej przedstawicielem marki Bilstein w Polsce. Bilstein dostarcza swoje produkty zarówno na pierwszy montaż, jak i aftermarket. W latach 90-tych XX wieku wraz z firmą Mercedes–Benz opracował zawieszenie oparte na miechach powietrznych. Marka BILSTEIN jest pionierem w produkcji jedno rurowych amortyzatorów gazowych, oznaczonych jako B6 i B8, wykonanych w technologii upside-down którą stworzono dla sportów motorowych, skąd trafiła do „cywilnych” pojazdów. W trakcie szkolenia uczniowie mogli pogłębić swoją wiedzę na temat budowy i zasady działania amortyzatorów i elementów pneumatycznych zawieszenia pojazdu oraz ich znaczenia dla bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Ważnym elementem szkolenia były filmy instruktażowe które pozwoliły naszym uczniom zapoznać się z zasadami prawidłowego montażu amortyzatorów i miechów powietrznych gwarantujących prawidłową pracę tych elementów w zawieszeniu pojazdu. Uczniowie otrzymali na szkoleniu dużą dawkę praktycznych porad które będą mogli wykorzystać w przyszłej pracy zawodowej.      Więcej zdjęć  >>>