Szanowni Państwo,

Podczas LXVI sesji Rady Powiatu Nowodworskiego, powiatowi radni jednogłośnie podjęli uchwałę o utworzeniu Młodzieżowej Rady Powiatu Nowodworskiego oraz nadaniu jej statutu.

Młodzieżowa Rada Powiatu  w obecnym założeniu będzie składała się z 19 radnych, a jej kadencja będzie trwała 2 lata. Ma pełnić funkcję opiniotwórczą, edukacyjną i ma być głosem młodzieży powiatu nowodworskiego. Dorośli radni powiatowi będą mogli podejmować uchwały na podstawie propozycji Młodzieżowej Rady.

W dniu 10 kwietnia br. Starosta Nowodworski zarządził wybory do Młodzieżowej Rady Powiatu Nowodworskiego oraz powołał powiatową komisję wyborczą. Uprzejmie prosimy o wsparcie w zakresie przeprowadzenia wyborów w Państwa okręgu.

w załączeniu znajdą Państwo niezbędne materiały.

Akt prawny

Zarządzenie