Nowy wymiar szkolnictwa zawodowego


Dołącz do nas !

Wybierz dla Siebie

przyszłą karierę zawodową wybierając jeden z pięciu przyszłościowych kierunków

NOWOŚĆ!


TECHNIK GRAFIKI

POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK INFORMATYK

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY

TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

TECHNIK BUDOWNICTWA

I

ARCHITEKTURY

TECHNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

BRANŻOWA SZKOŁA ZAWODOWA

PIERWSZEGO STOPNIA

MONTER ZABUDOWY

I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

NOWOŚĆ!


KIEROWCA MECHANIK

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

NOWOŚĆ!


ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

KLASY WIELOZAWODOWE


FRYZJER

SPRZEDAWCA

KUCHARZ

ŚLUSARZ


ORAZ INNE ZAWODY


GÓRSKA 39

wybierz przyszłość !

Nowy wymiar zawodu

Dziennik elektroniczny

Akademia CISCO w ZSZ Nr 1

Współpracujemy z firmami:
DOBRY MONTAŻ

Ankieta dla absolwentów

Unia Zw Sportowych

Strona główna

Po raz kolejny nasi sportowcy mogli zaprezentować swoją sprawność i umiejętności podczas szkolnego Dnia Sportu, który odbył się dnia 11 czerwca b.r. W programie znalazły się m.in. międzyklasowe rozgrywki w piłce siatkowej oraz przeciąganie liny. Turniej siatkówki wygrała klasa II tbi – gratulacje. Najwięcej śmiechu i zabawy wzbudził konkurs przeciągania liny, który wygrała drużyna p. dyrektor wzmocniona także przez Wicestarostę Powiatu Nowodworskiego. Swoje osiągnięcia sportowe zaprezentowały „gwiazdy sportu” naszej szkoły: Kasia Średnicka trenująca kolarstwo szosowe i torowe, zajęła V miejsce w Mistrzostwach Polski w kolarstwie torowym; Agnieszka Daniluk- mistrzyni tenisa stołowego w powiecie nowodworskim; Zuzia Białorucka, której największym osiągnięciem było zajęcie IV miejsca w Mistrzostwach Polski karate

w swojej kategorii wiekowej oraz Daniel Mąka-król strzelców tegorocznych rozgrywek powiatowych w piłce nożnej. Duży aplauz wzbudziły pokazy „karate kata” (walka z cieniem) w wykonaniu Zuzi Białoruckiej, której starali się dotrzymać kroku jej koledzy ze starszych klas. Dzień Sportu zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego cieszył się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży naszej szkoły a na koniec wszyscy uczestnicy konkursów sportowych otrzymali nagrody i gratulacje od Dyrekcji. Sportowe pozdrowienia i do zobaczenia za rok. Z ostatniej chwili – nasza absolwentka Dorota Borowska zajęła II miejsce zdobywając srebrny medal na Mistrzostwach Europy Seniorów w Kajakarstwie, które odbyły się w Belgradzie w konkurencji C1 na dystansie 200m. z czasem 46,222.     Więcej zdjęć  >>>