W dniu 15.03.2024 klasa 3t Branżowej Szkoły I Stopnia w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie wraz z wychowawcą panem Jackiem Trybuchem uczestniczyła w wyciecze. Uczniowie podczas wyjazdu pogłębili swoją wiedzę o posadzkach drewnianych i drewnopodobnych. Skorzystaliśmy z uprzejmości sklepu "Drewo’’ oraz "Komfort’’. W pierwszym sklepie uczniowie wiele dowiedzieli się o posadzkach drewnianych oraz posadzkach dwuwarstwowych. Mogli także zwiedzić warsztat stolarski. W drugim sklepie został omówiony cały asortyment posadzek panelowych oraz wykładziny PCV. Pracownik dość szczegółowo opowiadał o panelach, które są dostępne w sklepie. Przedstawiciele sklepów w zrozumiały i ciekawy sposób przekazywali swoją wiedzę, a młodzież chętnie odpowiadała na zadawane im pytania. Dzięki udziałowi w tej wycieczce uczniowie poszerzyli swoją wiedzę. Serdecznie dziękujemy za czas poświęcony naszej młodzieży.