Pamiętajmy o tym, co nas łączy!

Hymn

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości uczniowie oraz nauczyciele naszej szkoły odśpiewali Hymn Polski. Mazurek Dąbrowskiego rozbrzmiewał w klasach szkolnych, na warsztatach a nawet sali gimnastycznej. Pamiętajmy o tym, co nas łączy!

Opublikowany przez Zespół Szkół Zawodowych nr 1 Nowy Dwór Mazowiecki Niedziela, 14 listopada 2021

Oficjalny plakat akcji: tutaj

Prezentacja z okazji Narodowego Dnia Niepodległości przygotowana przez pana Mariusza Iwaniuka.