Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39

Projekt realizowany przez Klub Honorowych Dawców Krwi Legion www.legionhdk.pl
przy współfinansowaniu ze środków Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze Mazowieckim.

Kurs w postaci E-learningu przeznaczony dla szkół średnich ma za zadanie w szybki i zarazem nowoczesny sposób zapoznać młodzież z ideą honorowego krwiodawstwa przedstawiając jej najistotniejsze elementy. E-learning zainstalowany jest jako moduł funkcjonalny na Portalu Legion www.legionhdk.pl

Czytaj więcej: E-LEARNING HDK

Wycieczka do Fabryki produkcji materiałów budowlanych firmy WEBER w Górze Kalwarii uczniow klasy technikum budowlanego i technikum robót wykończeniowych w budownictwie oraz Branżowej szkoły w nagrodę za najlepsze prace projektowe budynków oraz najlepsze wyniki z przedmiotów zawodowych.

10 maja 2019 r. w ramach programu edukacyjnego dla szkół – Akademia Murowania Ytong Silka - zostało przeprowadzone szkolenie firmy XELLA Polska. Zajęcia prowadził pan Norbert Bodek. Młodzież klas technikum budowlanego, technikum robót wykończeniowych w budownictwie oraz szkoły branżowej I stopnia monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie dowiedziała się jak przygotować cienkowarstwową zaprawę murarską. Wybrani uczniowie przygotowali zaprawę, a następnie po krótkiej instrukcji jak należ murować sami - przystąpili do murowania. Następnym tematem praktycznym było nakładanie zaprawy klejowej na powierzchnię płyt Multipor. Uczniowie obejrzeli również film instruktażowy z wykonania ścianki działowej z gotowych płyt z betonu komórkowego Ytong Panel. Na zakończenie prowadzący przedstawił dla uczestników oferty pracy firmie Xella po zakończeniu edukacji. Dziękujemy firmie XELLA POLSKA za bardzo ciekawe szkolenie.